42 661 27 87
kontakt@eig.net.pl

ul. Żeligowskiego 43/A/4
90-644 Łódź


Skontaktuj się z nami

jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zarząd

Marcin Zdziechowski
Tomasz Skalski

Tel.: 42 661 27 87
Fax: 42 637 15 04

Sekretariat

Paulina Szczapa
Email: sekretariat@eig.net.pl
Tel.: 42 661 27 87 wewn. 1

Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich

Tel. 42 661 27 87 wewn. 3

Menadżer: Jan Gargól
Email: j.gargol@eig.net.pl

Departament Księgowości i Kadr

Tel. 42 661 27 87 wewn. 5

Kierownik: Beata Pietruszko
Email: b.pietruszko@eig.net.pl

Specjalista: Małgorzata Małek
Email: m.malek@eig.net.pl

Specjalista: Joanna Pęcherska
Email: j.pecherska@eig.net.pl

Specjalista: Ewelina Stefaniak
Email: e.stefaniak@eig.net.pl

 

Departament Funduszy Europejskich

Tel.: 42 661 27 87 wewn. 2

Menadżer: Mateusz Janus
Email: m.janus@eig.net.pl

Menadżer: Małgorzata Ławniczek-Blaźlak
Email: m.lawniczek@eig.net.pl

Menadżer Arkadiusz Gębski
Email: a.gebski@eig.net.pl

Menadżer: Anna Beme
Email: a.beme@eig.net.pl

Departament ds. Rozliczeń Projektów

Tel. 42 661 27 87 wewn. 4

Menadżer: Agata Mucha
Email: a.mucha@eig.net.pl

Menadżer: Katarzyna Zdonek
Email: k.zdonek@eig.net.pl

Menadżer: Anna Gajewska
Email: a.gajewska@eig.net.pl

Menadżer: Agnieszka Maślanka
Email: a.maslanka@eig.net.pl

Specjalista: Aleksandra Marciniak
Email: a.marciniak@eig.net.pl 

 


Formularz kontaktowy


Jak do nas trafić?

Euro Invest Group 2014 © All rights reserved.

Projekt i wykonanie: DamianGuzek.com