42 661 27 87
kontakt@eig.net.pl

ul. Żeligowskiego 43/A/4
90-644 Łódź


Usługi szkoleniowe

Nasz zespół oferuje usługi szkoleniowe, które obejmują szkolenia otwarte, zamknięte oraz warsztaty, za każdym razem dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów.

Wykorzystując ogromną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów w ofercie posiadamy szkolenia m.in. z zakresu:

  • Efektywnego prowadzenia i zarządzania projektami,
  • Prowadzenia księgowości w firmie,
  • Zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie,
  • Pozyskiwania dodatkowych źródeł finansowania działalności lub kapitału przedsiębiorstwa

Nasza doświadczona kadra za każdym razem opracowuje zakres merytoryczny szkolenia w oparciu o analizę sytuacji, w której znajduje się przedsiębiorstwo oraz potrzeby osób uczestniczących.

Podczas naszych szkoleń przekazujemy uczestnikom solidną dawkę wiedzy teoretycznej popartej odpowiednimi przepisami oraz regulacjami prawnymi, ale przede wszystkim wyposażamy w praktyczną wiedzę do zastosowania w firmie „od zaraz”.

Naszym nadrzędnym celem jest, aby w po szkoleniu zaproponować klientowi konkretne sposoby rozwiązania zagadnienia lub problemu, czy też etapy, bezpośrednio prowadzące  do usprawnienia konkretnego procesu w firmie. Gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego – to nasz znak rozpoznawczy.

Dodatkowo, nie zamykamy się na wyżej wymienione tematy szkoleń. Jesteśmy otwarci i gotowi, aby indywidualnie opracować harmonogram szkolenia specjalnie dla Ciebie.

Zapraszamy do współpracy.

 

Zaufało nam ponad 400 Klientów

Kampery

Projekt dofinansowany ze środków UE

Euro Invest Group 2014 © All rights reserved.

Projekt i wykonanie: DamianGuzek.com