42 661 27 87
kontakt@eig.net.pl

ul. Żeligowskiego 43/A/4
90-644 Łódź


Kim jesteśmy?

Poznaj Euro Invest Group

Specjalizujemy się w szeroko rozumianym doradztwie biznesowym. Nasz zespół specjalistów świadczy usługi w zakresie pozyskiwania źródeł finansowania, w tym funduszy unijnych i kredytów, przygotowywania biznes planów oraz analiz finansowych.

Nasza firma jest klasyfikowana w I dziesiątce w rankingach publikowanych w prestiżowych i branżowych czasopismach. Przekłada się to na zaufanie jakim nas obdarzają nasi klienci. Przez blisko 16 lat działalności świadczylismy usługi na rzecz przeszło 300 podmiotów gopodarczych z sektora MŚP, a także dużych firm, w tym korporacji i jednostek naukowo-badawczych. EIG ma na swoim koncie ponad 2 mld PLN bezzwrotnych środków pozyskanych dla klientów.

Oferujemy kompleksową realizację projektów inwestycyjnych, szkoleniowych i innych, zarówno dla sektora przedsiębiorstw, jednostek naukowych, jak również podmitów samorządu terytorialnego oraz pozostałych jednostek i organizacji.

Wspieramy oraz doradzamy naszym klientom w całym procesie realizacji przedsięwzięć: od zdefiniowania zakresu i kształtu projektu, poprzez wybór źródeł finansowania, aplikowanie o fundusze europejskie oraz skuteczne rozliczenie pozyskanych środków.

Realizujemy projekty z obszaru badań i rozwoju, energii odnawialnej, wsparcia inwestycyjnego parku maszynowego, działań eksportowych, modernizacji czy przetwórstwa rolno-spożywczego.

W ramach poszerzania naszej działalności wdrożyliśmy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe, łącząc zalety tradycyjnego biura  z nowoczesną księgowością online. Prowadzimy zarówno pełną jak i uproszczoną księgowość.

Zaufało nam ponad 400 Klientów

Kampery

Projekt dofinansowany ze środków UE

Euro Invest Group 2014 © All rights reserved.

Projekt i wykonanie: DamianGuzek.com