42 661 27 87
kontakt@eig.net.pl

ul. Żeligowskiego 43/A/4
90-644 Łódź


Organizacja

Departamenty Euro Invest Group

DEPARTAMENT FUNDUSZY EUROPEJSKICH

tel: 42 661 27 87 wewn. 2

Mateusz Janus - Menadżer ds. projektów m.janus@eig.net.pl
Arkadiusz Gębski - Menadżer ds. projektów a.gebski@eig.net.pl
Grzegorz Majewski - Specjalista ds. Funduszy Europejskich g.majewski@eig.net.pl
Marta Toda - Specjalista ds. Funduszy Europejskich m.toda@eig.net.pl
Anna Beme – Menadżer ds. analiz finansowych a.beme@eig.net.pl

DEPARTAMENT ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH

tel: 42 661 27 87 wewn. 3

Jan Gargól – Menadżer ds. projektów  j.gargol@eig.net.pl

DEPARTAMENT DS. ROZLICZEŃ PROJEKTÓW

tel: 42 661 27 87 wewn. 4

Agata Mucha – Menadżer ds. rozliczania projektów a.mucha@eig.net.pl
Anna Gajewska – Menadżer ds.rozliczania projektów a.gajewska@eig.net.pl
Katarzyna Zdonek - Menadżer ds. rozliczania projektów k.zdonek@eig.net.pl

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI I KADR

tel: 42 661 27 87 wewn. 5

Beata Pietruszko – Samodzielna Księgowa  b.pietruszko@eig.net.pl
Małgorzata Małek – Specjalista ds. kadr i płac m.malek@eig.net.pl
Ewelina Stefaniak - Specjalista ds. księgowości e.stefaniak@eig.net.pl

SEKRETARIAT

tel: 42 661 27 87 wewn. 1; fax 42 637 15 04

Paulina Szczapa – Specjalista ds. administracyjno-biurowych p.szczapa@eig.net.pl

KOORDYNATOR PROJEKTÓW

tel: 42 661 27 87 wewn. 19

Joanna Pęcherska – j.pecherska@eig.net.pl
Agnieszka Maślanka - a.maslanka@eig.net.pl

Zaufało nam ponad 200 Klientów

Euro Invest Group 2014 © All rights reserved.

Projekt i wykonanie: DamianGuzek.com