42 661 27 87
kontakt@eig.net.pl

ul. Żeligowskiego 43/A/4
90-644 Łódź


Kim jesteśmy?

Poznaj Euro Invest Group

Specjalizujemy się w szeroko rozumianym doradztwie inwestycyjnym. Nasz zespół specjalistów świadczy usługi w zakresie pozyskiwania źródeł finansowania, w tym funduszy unijnych i kredytów, przygotowywania biznes planów oraz analiz finansowych.

Nasza firma jest klasyfikowana w I dziesiątce w rankingach publikowanych w prestiżowych i branżowych czasopismach. Przekłada się to na zaufanie jakim nas obdarzają nasi klienci. Dzięki temu oraz wysokiej jakości naszej pracy uzyskaliśmy na rzecz naszych klientów od roku 2007 do chwili obecnej przeszło 750 mln złotych bezzwrotnych dotacji. Obsługujemy obecnie ponad 200 firm z różnych branż, o różnym potencjale i wielkości.  

Oferujemy kompleksową realizację różnego rodzaju projektów, m.in.: inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych i szkoleniowych, dla sektora przedsiębiorstw, jednostek naukowych, jak również jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych i fundacji.

Wspieramy oraz doradzamy naszym klientom w całym procesie realizacji przedsięwzięć: od zdefiniowania zakresu i kształtu projektu, poprzez wybór źródeł finansowania, aplikowanie o fundusze europejskie oraz skuteczne rozliczenie pozyskanych środków.

Ponadto, doradzamy i pomagamy w przygotowywaniu technologii i dokonywaniu zgłoszeń patentowych na potrzeby projektów.

Realizujemy różnorodne tematycznie projekty, np. w obszarze wdrażania innowacyjnych produktów i technologii, prowadzenia prac B+R i wykorzystania ich wyników, szeroko rozumianych e-usług i rozwiązań ICT, rozwoju energetyki pochodzącej ze źródeł odnawialnych, poprawy efektywności energetycznej przedsiębiorstw, termomodernizacji budynków i zakładów, inwestycji w rozwój  parku maszynowego, produkcji rolnej i przetwórstwa rolno-spożywczego.

Dzięki dynamicznym zmianom i ciągłemu rozwojowi oferujemy również usługi szkoleniowe, a w najbliższym czasie zaproponujemy Państwu profesjonalną obłsugę księgową i kompleksowe przygotowanie inwestycji w zakresie wymogów związanych z ochroną środowiska.

Zaufało nam ponad 200 Klientów

Kampery

Projekt dofinansowany ze środków UE

Euro Invest Group 2014 © All rights reserved.

Projekt i wykonanie: DamianGuzek.com